OGame Online Strateji Oyunuİnternet artık çağımızın genişlik fazla kullanılan telefon araçlarından aynı tanesi konumuna geldi. Bu yetişkin aracın dünyaya yayılması ile beraber insanların ilgisini çekecek ve iyi dönem geçirmelerini sağlayacak birçok entrika da piyasalara sürüldü. İnternet üzerinden oynanabilen binlerce düzen var. Ancak bunlardan işaret fazla oyuncuya iye olanı online sayısı fazla olan oyunlardır. Online oyunlarda karşınızda bir kez insanla oynadığınız kendince sizlere daha hamam gelmekte okunuşu oyunun size verdiği tatlılık artmaktadır. İnternet tarayıcısı üzerinden oynanan oyunlar da eş çok aşkın alaka görmektedir. Bu oyunların başında da 2005 yılında ülkemize antre yapan okunuşu bu zamana büyüklüğünde binlerce aktör toplayarak gelen OGame oyunudur.
OGame üzerine umumi Bilgiler
Oyun uğraşma ve izlem üzerine kurulmuş yalnız oyundur. İnternet üzerinde bulunan ve binlerce oyuncu sayısına ulaşan bu oyunun bir fazla versiyonu da insanlara sunulmuştur. Oyuna ilk başladığınız zamanlarda sizlerden oyunda yol almak okunuşu tekâmül sahip olmak uğruna hammadde üretmeniz istenecektir. İsterseniz kendi gezegeninizde hammadde üretmeye başlayabilir isterseniz de çapul yolu ile değişik gezegenlerden bu hammaddeleri gerçekleştirme edebilirsiniz. Üretilen ya da yağma edilen hammaddeler ile kendinize yeni binalar, filolar okunuşu henüz müteaddit bina da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu yapıları da vakit içerisinde büyüterek online olan birleşik oyuncu ile hep beraber farklı gezegenlere uğraşma açabilir ve oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
Hızlı OGame Oyunu
OGame oyununda birçok anlayış okunuşu sizleri beklemektedir. Normal oyunda yol almak okunuşu evolüsyon süreci çok ayrıntılı sürerken oyunun kimi versiyonlarında bu süre oyuncuların daha kolaylıkla benzer şekilde gelişmesi uğruna kısa engellenmiş okunuşu oyunun tadını çıkarmaları yoluna hızlandırılmıştır. Hızlı OGame oyunu olarak adlandırılan bu oyunlarda kısa zamanda zat medeniyetinizi oluşturabilir ve savaşa başlayabilirsiniz. Asıl OGame oyununda insanlar aynı süre sonra neşvünema süreci çok rahatsızlık olduğu hakkında sıkılmaktadır. Normale nazaran çok henüz kolaylık olan web sitesine git Hızlı OGame oyunlarında ise insanlar henüz kolaylık bir kez şekilde gelişmekte okunuşu siteyi incele kısa sürede zat medeniyetlerini kurarak savaşa başlamaktadır. Oyunu hareket etmek hakkında rastgele birleşik tahmil yapmanıza da icap yoktur yani doğrudan doğruya olarak tarayıcınız üzerinden antre yapabilir ve zat medeniyetinizi oluşturmaya başlayarak başka evrenlerle savaşmaya başlayabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “OGame Online Strateji Oyunu”

Leave a Reply

Gravatar